Hizmetlerimiz

Bize ulaşın : 0242 205 4470 - 0552 243 9785
 

Telefon Santralleri, Güvenlik Sistemleri ve Diyafon Sistemleri Teknik Servisi

Karel Telefon Santralleri Satış ve Teknik Servisi
   IP Pbx Telefon Sistemleri Satış ve Teknik Servisi
       Multitek Santral Sistemleri Satış ve Servisi
             Fortel Santral Sistemleri (IP ve Analog Santrallar)
Multitek Diyafon, Audio Diyafon Sistemleri Bakım-Onarımı

Telefon santral sistemleri, güvenlik kamera sistemleri, network altyapı kurulumu ve düzenlemeleri, rack kabinler, ses kayıt sistemleri, fct gsm terminalleri.

IP Pbx santrallar, voip ses hizmetleri, 0850 li numara tahsisi, şubeler ile ücetsiz görüşme, sanal santral, bulut santral, robot operatör ve ses kayıt sistemleri.

Multitek Diyafon, görüntülü interkom, Audio Diyafon, Diyafon Santralı. Görüntüli diafon teknik servisi 

Teknik Servis:
Yerinde servis hizmetleri ; işletmelerin taleplerine göre arızaların giderilmesi ya da ilave birtakım çalışmaların yapılmasıdır. Bu süreç, işletme yetkililerinin servisimize ulaşmasından sonra, arızanın  ya da yapılacak ilave çalışmanın durumuna göre belirlenecek bir zamanda işletilir. Teknik servis personelimiz talebe cevap vermek amacıyla işletmeye belirlenen sürede yerinde teknik destek vermek için ulaşır.

Karel Servis - Karel Telefon Santralleri - Karel Antalya - Antalya Karel Servisi - Muratpaşa Karel Servis - Karel Santral Fiyat - Multitek Antalya - Fortel Servis Antalya - IP Santral Antalya - Antalya IP Santral Fiyatları - Antalya Santralci, Antalya Diyafon Servisi, Audio Diyafon Antalya, Görüntülü Kapı Sistemleri, Audio Servisi, Multitek Servisi, Antalya Audio, Antalya Multitek